• 2026. június 27., szombat
  • Utolsó frissítés: 2026.06.27. 20:42
  • Támogatás
A kormány két újabb mentesítő járatot indít csütörtökön Ománból és Szaúd-Arábiából, amelyekkel olyan magyarokat szállítanak haza, akik a Közel-Keleten rekedtek a háború miatt - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán Budapesten.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!