• 2026. június 25., csütörtök
  • Utolsó frissítés: 2026.06.25. 05:51
  • Támogatás
A Pécsi Járási Ügyészség vádat emelt 2 férfi, egy pécsi gimnázium fenntartójának ügyvezetője és alkalmazottja ellen, akik a gimnáziumból több laptopot elloptak.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!