• 2026. június 27., szombat
  • Utolsó frissítés: 2026.06.27. 04:57
  • Támogatás
Magánéleti problémái voltak, ezért előbb önkezűleg, a fürdőkádban akart véget vetni az életének egy nő Budapesten. Mire a rendőrök kiértek, a lakásban már hűlt helye volt, aztán vették észre, a nő 17 emeletes toronyház ablakából lógott a mélységbe. Csoda, hogy túlélte.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!