• 2026. június 25., csütörtök
  • Utolsó frissítés: 2026.06.25. 02:12
  • Támogatás
A passzív-agresszív emberek ódzkodnak attól, hogy érzékeljék és elismerjék a saját negatív érzéseiket, a dühüket és az elégedetlenségüket többnyire letiltják magukban. A viselkedésük aztán gyakran panaszkodó, bűntudatkeltő vagy sértődékeny mintázatokban nyilvánul meg. De magukat a passzív-agresszív személyeket is megviseli mindez, mert áldozatként tekintenek magukra. Akkor hogyan viszonyuljunk hozzájuk?

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!