• 2026. június 24., szerda
  • Utolsó frissítés: 2026.06.24. 20:33
  • Támogatás
Beke Mihály András volt diplomata másfél évtizeddel a Fideszbe való belépése után szakított a rendszerrel. Könyvében arról ír, mi lett a demokráciával Magyarországon. A legtalálóbbnak a spindiktatúra kifejezést találta a helyzetre.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!