• 2026. június 24., szerda
  • Utolsó frissítés: 2026.06.24. 08:24
  • Támogatás
Martinek János szövetségi kapitány egy-egy érmet és pontszerző helyezést remél a magyar öttusázóktól a jövő évi, párizsi olimpián, emellett arról is beszélt, milyen új szerepkör vár rá az ötkarikás játékokat követően. A magyar szövetségben múlt hétfőn elnöknek választott Balogh Gáborral egyeztetve új feladatkör vár majd a szakvezetőre, aki az új szerep részleteit az M1 aktuális csatorna megkeresésére ismertette.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!