• 2026. június 28., vasárnap
  • Utolsó frissítés: 2026.06.28. 12:24
  • Támogatás
Tényleg komoly baj lehet a Horvátországban forgalmazott Coca-Cola üdítőkkel. Miután 4 embernél is nyelőcsövet szétmaró, mérgezéses tüneteket jelentettek, kiürítik a márka által forgalmazott összes terméket a polcokról. Megszólalt a horvát egészségügyi miniszter.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!