• 2026. június 24., szerda
  • Utolsó frissítés: 2026.06.24. 21:12
  • Támogatás
Mint beszámoltunk róla, a magyar női kézilabda-válogatott heroikus küzdelemben legyőzte Horvátországot a világbajnoki középdöntő utolsó fordulójában, ezzel a 10. helyen zárta a tornát, és készülhet az áprilisi olimpiai selejtezőre. A horvátok ellenben minden esélyüket elveszítették a párizsi részvételre, így érthető módon rendkívül csalódottan nyilatkoztak a lefújást követően.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!