• 2026. június 24., szerda
  • Utolsó frissítés: 2026.06.24. 23:18
  • Támogatás
Mint ismert, a magyar női kézilabda-válogatott óriási fordítást bemutatva 23–22-re legyőzte Horvátországot és a III. csoport harmadik helyén végzett a középdöntőben a dán, norvég, svéd közös rendezésű világbajnokságon, így indulhat az áprilisi olimpiai selejtezőtornán. A horvátok elleni győzelem után Golovin Vlagyimir szövetségi kapitány értékelte a mérkőzést az M4 Sportnak.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!