• 2026. június 24., szerda
  • Utolsó frissítés: 2026.06.24. 23:18
  • Támogatás
Mint beszámoltunk róla, a magyar női kézilabda-válogatott heroikus küzdelemben legyőzte Horvátországot a világbajnoki középdöntő utolsó fordulójában, ezzel a 10. helyen zárta a tornát, és készülhet az áprilisi olimpiai selejtezőre. Elsőként Böde-Bíró Blanka csapatkapitány, Szöllősi-Schatzl Nadine és Simon Petra értékelését olvashatják.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!