• 2026. június 25., csütörtök
  • Utolsó frissítés: 2026.06.25. 12:39
  • Támogatás
Kedd délben hazaérkezett az olimpiai selejtezőt kivívó magyar női kézilabda-válogatott a világbajnokságról. A horvátok elleni, hősies győzelem másnapján Debreczeni-Klivinyi Kinga többek között élete talán egyik legfontosabb góljáról beszélt az NSO Tv-nek, míg Márton Gréta elárulta, mekkora volt az ünneplés a céljuk elérése után. 

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!