• 2026. június 24., szerda
  • Utolsó frissítés: 2026.06.24. 10:15
  • Támogatás
Kedd délben hazaérkezett az olimpiai selejtezőt kivívó magyar női kézilabda-válogatott a világbajnokságról. A horvátok elleni, hősies győzelem másnapján Debreczeni-Klivinyi Kinga többek között élete talán egyik legfontosabb góljáról beszélt az NSO Tv-nek, míg Márton Gréta elárulta, mekkora volt az ünneplés a céljuk elérése után. 

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!