• 2026. június 26., péntek
  • Utolsó frissítés: 2026.06.26. 14:15
  • Támogatás
A Kádár-rendszer első éveiben folyamatosan csökkent a születések száma, miközben az abortuszok száma kilőtt. A rendszer azzal válaszolt a problémára, hogy megpróbálta rávenni a magyar férfiakat: elégítsék ki szexuálisan a nőket.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!