• 2026. június 23., kedd
  • Utolsó frissítés: 2026.06.23. 21:03
  • Támogatás
Tóth Rajmund után újabb két fiatal játékossal, Huszár Marcellel és Vingler Lászlóval hosszabbított szerződést a labdarúgó NB II-ben szereplő ETO FC Győr, mindketten 2026. június 30-ig írtak alá – számolt be róla a klub honlapja.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!