• 2026. június 25., csütörtök
  • Utolsó frissítés: 2026.06.25. 08:18
  • Támogatás
A magyarok évtizedek óta a kétgyerekes családmodellt tartják ideálisnak, mégis egyre nő itthon az egygyerekesek száma. A munkaerőpiacra való visszakapaszkodás nehézsége, a hiányos ellátórendszer és egy traumatikus szülésélmény is oka lehet annak, valaki miért nem vállal második gyereket. Ezen az anyák adómentessége sem fog érdemben változtatni.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!