• 2026. június 27., szombat
  • Utolsó frissítés: 2026.06.27. 04:57
  • Támogatás
Jövő hónaptól újabb vármegye kezdi meg az átállást a decemberben elfogadott törvénycsomag szerint az új orvosi ügyeleti rendszerre. Komárom-Esztergom és Békés vármegyével összesen már hat helyen élesedett az új rendszer.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!