• 2026. június 26., péntek
  • Utolsó frissítés: 2026.06.26. 21:51
  • Támogatás
Vádat emelt a Budapesti XI. és XXII. Kerületi Ügyészség egy 34 éves férfi ellen, aki egy társával, rendőrnek kiadva magát, idős embereket fosztott ki - közölte a Fővárosi Főügyészség pénteken az MTI-vel.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!