• 2026. június 25., csütörtök
  • Utolsó frissítés: 2026.06.25. 22:03
  • Támogatás
Az oroszokra kivetett amerikai szankciók következtében a Mol már az év elején jelezte, hogy megállapodott Gazpromnyefttel a Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) orosz tulajdonrészének átvételéről, az ügy végére azonban még nem került pont.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!