• 2026. június 22., hétfõ
  • Utolsó frissítés: 2026.06.22. 17:15
  • Támogatás
Magyar Péter hétfőn bejelentette, hogy 12 évben maximalizálnák az országgyűlési képviselők mandátumát. A jelenlegi frakciók összetételét vizsgáló adatgyűjtésünk szerint a javaslat elsősorban a kormánypártok tapasztalt politikusait érintené, akik közül sokan már évtizedek óta ülnek a parlamentben.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!