• 2026. június 24., szerda
  • Utolsó frissítés: 2026.06.24. 09:15
  • Támogatás
A dán–norvég–svéd közös rendezésű világbajnokságot tizedik helyen záró magyar női kézilabda válogatott szövetségi kapitánya, Golovin Vlagyimir szerint a torna legnagyobb tanulsága, hogy a lányoknak hinni kell önmagukban, ehhez pedig az utolsó mérkőzésből bőven lehet erőt meríteni.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!