• 2026. június 25., csütörtök
  • Utolsó frissítés: 2026.06.25. 06:21
  • Támogatás
Három éremmel fejezte be szereplését a magyar válogatott a Tartuban rendezett erőemelő Európa-bajnokságon: Enahoro Asein a 83 kilósoknál két aranyat nyert, P. Nagy Bálint pedig a 93 kilósok között lett fekvenyomásban bronzérmes.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!