• 2026. június 28., vasárnap
  • Utolsó frissítés: 2026.06.28. 21:51
  • Támogatás
Feldob, élénkít, de milyen áron? Egyre több fiatal kortyol energiaitalt, s ezzel megbetegítik magukat. Erre figyelt fel Hollik István, a Fidesz kommunikációs igazgatója és Nacsa Lőrinc, a Kereszténydemokrata Néppárt frakcióvezető-helyettese is, akik közösségi oldalukon egy videóban tettek javaslatot arra, hogy tiltsák be a 18 év alattiak energiaital-fogyasztását.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!