• 2026. június 23., kedd
  • Utolsó frissítés: 2026.06.23. 19:45
  • Támogatás
Mint ismert, szerdán az F jelű halálcsoport is lezárult a Bajnokok Ligája 2023–2024-es kiírásában. A kvartettből végül a Borussia Dortmund és a Paris Saint-Germain jutott tovább (előbbi csoportgyőztesként), a Milan az Európa-ligában folytathatja, míg a Newcastle kiesett. A klubok főszereplői az UEFA-nak és a Sky Sportsnak is nyilatkoztak.  

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!