• 2026. június 24., szerda
  • Utolsó frissítés: 2026.06.24. 01:51
  • Támogatás
A továbbjutását már korábban biztossá tevő két csapat győzelmével ért véget a labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjának mérkőzéssorozata szerda kora este: a Leipzig – Gulácsi Péterrel a kapujában – 2–1-re verte vendégét, a Young Boyst, míg a címvédő Manchester City idegenben 3–2-re nyert a Crvena zvezda ellen, és megőrizte hibátlan mérlegét. 

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!