• 2026. június 27., szombat
  • Utolsó frissítés: 2026.06.27. 08:24
  • Támogatás
Mint ismert, minden ma élő ember a DNS-ének túlnyomó többségét a Homo sapiensnek köszönheti, amely viszonylag a közelmúltig még Afrikában élt. A tudósok úgy vélik, hogy az út során néhány ősünk genetikai anyagot vett fel az emberiség kihalt ágaitól, köztük a neandervölgyiektől és a gyenyiszovaiaktól.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!