• 2026. június 24., szerda
  • Utolsó frissítés: 2026.06.24. 00:21
  • Támogatás
Az elmúlt 5 évet tekintve nem tudott kellőképp jó munkát végezni a McLaren Forma-1-es csapata — ezt mondja Lando Norris, aki természetesen nagyon örül annak, hogy idén végre sikerült jelentősen javítaniuk teljesítményükön.F1VILÁG.HU - Hírek A A McLaren gyengén teljesített az elmúlt években, állítja Norris bejegyzés először P1racenews-én jelent meg.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!