• 2026. június 24., szerda
  • Utolsó frissítés: 2026.06.24. 00:03
  • Támogatás
Egy budaörsi család pert indított az Országos Mentőszolgálat ellen. Tavaly novemberben majdnem egy órát kellett várniuk, hogy egy súlyosan vérző családtagjukhoz kiérjenek. A nő annyi vért vesztett, hogy a mentőautóban meghalt.

Kattintson ide, vagy a cikk címére az átirányításhoz!